Ремонт резервуарів

Послуги компанії

Ремонт резервуарів

Posted By admino

Наша компанія «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ» протягом багатьох років займається ремонтом резервуарів для зберігання нафтопродуктів. Наші фахівці допоможуть Вам провести якісний ремонт резервуарів в зручні для Вас час. Перед виконанням робіт спеціалісти проведуть оцінку поточного стану резервуара і запропонують кілька варіантів вирішення проблеми. Ремонт резервуарів – це процес який часто вимагає комплексного вирішення. А саме:

  • зачистка резервуара (мийка хіміко-механізованим способом);
  • дефектоскопія (технічна діагностика);
  • ремонт резервуара;
  • повірка (рекомендується після масштабного ремонту).

Тепер все по порядку, зачистка резервуара (мийка) необхідна для того, щоб якісно провести дефектоскопію резервуара (технічну діагностику). Так як на забрудненому резервуарі практично неможливо виявити всі дефекти, тому результати діагностики і прийняті рішення з поточного ремонту будуть не коректними і можуть привести до негативних наслідків. Після проведення ремонтних робіт, в разі якщо були замінені деталі резервуара: днище, пояси, бічні стінки – рекомендується провести йото повірку. Так як є ймовірність того, що геометрія резервуара змінилася, то й похибка вимірювань може помінятися.

Після проведення ремонтних робіт наші фахівці проведуть випробування резервуара, переконаються в його справності, після чого Ви зможете продовжити його безпечну експлуатацію.

Пошукові запити

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up