Дефектоскопія резервуарів

Компанія «НОВЕ ЖИТТЯ» Послуги компанії Дефектоскопія резервуарів
Дефектоскопія резервуарів

Послуги компанії

Дефектоскопія резервуарів

Posted By admino

Для чого необхідно проводити дефектоскопію (неруйнівний контроль)?

В процесі експлуатації резервуари для зберігання нафтопродуктів знаходяться в напружено-деформованому стані. Тиск нафтопродукту, температурні коливання, нерівномірне осідання резервуара, блукаючі струми, велика кількість зварних з’єднань і ряд інших чинників стають причиною появи різних дефектів. Експлуатаційна надійність резервуара з часом неминуче знижується. Своєчасне проведення дефектоскопії резервуарів дозволяє продовжити термін їх експлуатації, уникнути непередбачених витрат і гарантувати уникнення екологічних аварій на об’єктах.

Основні наслідки несвоєчасного виявлення дефектів в резервуарі:

  • Виникнення течі, яка призводить не тільки до втрати самого нафтопродукту, а й до екологічної катастрофи. Нафтопродукт з підземного резервуара може потрапити до ґрунтових вод. Якщо витік палива відбувається з наземного резервуара, з’являється ризик займання та вибуху на АЗС.
  • Необхідність проведення позапланового ремонту резервуара, а значить – додаткові витрати і зупинка роботи АЗС.

Фахівці сервісної компанії «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ»мають найвищу кваліфікацію в області дефектоскопії. Їх професіоналізм гарантує та регулярно підтверджує Атестаційний центр неруйнівного контролю при Інституті Електрозварювання імені Є.О. Патона.

Пошукові запити

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up