Зачистка резервуарів

Послуги компанії

Зачистка резервуарів

Posted By admino

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНА ЗАЧИСТКА РЕЗЕРВУАРІВ?

  • З плином часу, в резервуарах для зберігання нафтопродуктів неминуче накопичується нафтошлам. Він являє собою складну фізико-хімічну суміш, що включає пісок і воду. Нафтошлам осідає на дні резервуара, збільшуючись в обсязі від місяця до місяця.
  • Наявність в резервуарі нафтошламу веде до ряду негативних наслідків і, в результаті, до втрати прибутку власником АЗС. Щоб експлуатація АЗС була прибутковою та ефективною, необхідно проводити зачистку резервуарів для зберігання нафтопродукту з певною періодичністю.

Негативні наслідки експлуатації забрудненого резервуара

  • Істотне погіршення якості палива, яке подається з забрудненого резервуара. Паливо змішується з донними осадами – нафтошлами, і подається в бак клієнту через ТРК. В результаті клієнти АЗС відзначають низьку якість бензину і переходять на інші АЗС – до конкурентів.
  • Засмічення фільтраційної системи АЗС. Подача палива з забрудненого резервуара збільшує навантаження на фільтраційну систему настільки, що частота заміни фільтрів зростає в десятки разів. Це тягне за собою збільшення витрат на заміну фільтрів, перебої в роботі АЗС, додаткові трудовитрати персоналу.
  • Збільшення «простою АЗС» після зливу бензовоза. Після зливу бензовоза, паливо змішується з донним осадом – нафтошламом і утворює каламутну гущу. Якщо йому не дати відстоятися і почати реалізацію палива відразу ж, брудний нафтопродукт знову-таки потрапить в бак клієнту і засмітить фільтраційну систему авто. Щоб нафтопродукт «відстоявся», потрібно не менше 1 години.

ЯКІ МЕТОДИ ЗАЧИСТКИ РЕЗЕРВУАРІВ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ

  • Ручна чистка. Це примітивний метод, назва якого говорить сама за себе. У резервуар спускається працівник і витягує нефтешлам за допомогою лопати, відер, скребків та інших пристроїв. Якість такої чистки низька, а ступінь ризику для життя виконавця висока.
  • Хіміко-механізований метод зачистки резервуарів – це ефективний, екологічний і безпечний метод, який використовується у всіх розвинених країнах, визнаний в Європі. Чистка здійснюється за допомогою хімічних миючих засобів і спеціального устаткування. Людський фактор при використанні цього методу виключається, а якість мийки дозволяє подальше проведення в резервуарі вогневих робіт.

Сервісна компанія «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ» використовує хіміко-механізований метод зачистки резервуарів від нафтошламу. Унікальне обладнання і технологічні рішення компанії дозволяють забезпечити Клієнтам економічно обґрунтовану, екологічну та якісну зачистку резервуарного парку.

Пошукові запити

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up