Метрологічне обстеження

Послуги компанії

Метрологічне обстеження

Posted By admino

Навіщо проводити метрологічне обстеження резервуарів?

В процесі експлуатації резервуар для зберігання нафтопродуктів відчуває вплив зовнішніх чинників різного типу. З плином часу резервуар деформується і втрачає свою початкову геометричну форму. Місткість резервуару при цьому так само змінюється. Тільки своєчасне проведення повірки (вимірювань) дозволяє встановити справжній обсяг резервуара, вести коректний облік палива використовуючи градуювальні таблиці.

Які наслідки експлуатації деформованого резервуара з боку персоналу?

  • Неможливість вести коректний облік по градуювальним таблицям;
  • Втрата контролю за реальним обсягом нафтопродукту в резервуарах;
  • Створюються сприятливі умови для зловживань.

Особливості та переваги електронно-оптичного методу градуювання резервуарів із застосуванням високоточних 3D сканерів:

  • Наші фахівці, використовуючи новітні технології та величезний досвід роботи, проводять розрахунок місткості резервуарів за допомогою високоточної лазерного сканера 3D. Даний метод дозволяє створити фотореалістичні тривимірні зображення резервуарів. Забезпечується висока точність (± 2 мм на 25 м.) і швидкість – прилад створює віртуальну копію зі швидкістю до 976000 точок в секунду. Автономність: для роботи не потрібні будь-які зовнішні пристрої;
  • Інноваційна технологія 3D наземного лазерного сканування дає можливість вирішити задачу геометричного визначення обсягу резервуарів і їх калібрування на сучасному рівні, істотно підвищивши точність і знизивши матеріальні витрати в порівнянні з геометричним або об’ємним методами градуювання. Отримані в результаті наземного лазерного сканування дані представляють собою цифрову модель стінок резервуара, що складається з величезної кількості точок;
  • Цифрова 3D модель, побудована за цими даними дозволяє врахувати всі нерівності, дефекти стінок і обчислити об’єм з високою точністю. Обробка вимірювань і отримання калібрувальних таблиць відбувається практично миттєво. Отримані в результаті вимірів дані можуть бути використані також в роботах, пов’язаних з відновленням конструкторської документації, реконструкцією або ремонтом резервуарів.

3D модель резервуара, отримана сканером

Faro Focus S70

Пошукові запити

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up