Правила сайту

Правила сайту

Posted By admino

Ваша контактна інформація

Тут вам слід вказати метод зв’язку з вами з питань конфіденційності. Якщо у вас є офіцер із захисту даних, вкажіть його / її ім’я і повні контактні дані.

Додаткова інформація

Якщо ви використовуєте ваш сайт в комерційних цілях і робите більш складний збір або обробку персональних даних, то вам додатково потрібно вказати наступну інформацію в повідомленні про конфіденційність.

Як ми захищаємо ваші дані

У цьому розділі потрібно пояснити заходи, що вживаються для захисту даних ваших користувачів. Це включає технічні заходи, такі як шифрування, заходи безпеки типу 2-факторної авторизації і заходи на стороні персоналу (пройдені ними курси з захисту даних). Якщо ви проводили оцінку впливу (Privacy Impact Assessment (PIA)), ви також можете згадати це.

Які приймаються процедури проти злому даних

Тут слід перерахувати які процедури приймаються для захисту від злому, можливого або реального, наприклад внутрішні системи виявлення, механізм контактів або програми заохочення за пошук помилок.

Від яких третіх сторін ми отримуємо дані

Якщо ваш сайт отримує дані про користувачів від третьої сторони, включаючи рекламодавців, ця інформація повинна бути включена в розділ повідомлення про конфіденційність з обробки даних третьої сторони.

Які автоматичні рішення приймаються на основі даних користувачів

Якщо ваш сайт надає послуги, що включають автоматичне прийняття рішень, наприклад можливість клієнту отримати кредит або збір даних для рекламного профілю, то вам потрібно вказати, що подібне має місце бути, як використовується інформація, які рішення приймаються на основі зібраних даних і які права користувач має за прийнятими без втручання людини рішенням.

Вимоги до розкриття галузевих нормативних вимог

Якщо ви є членом регульованої галузі або суб’єктом додаткових законів по конфіденційності, можливо вам варто включити цю інформацію тут.

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up