Утилізація нафтошламу

Послуги компанії

Утилізація нафтошламу

Posted By admino

Нафтошламом називають суміш частинок нафтопродуктів з водою, а також глиною, піском, грунтом і іншими речовинами. Є кілька різновидів таких відходів – відрізняються вони способом утворення і фізико-хімічним складом (проте в будь-якому випадку головним компонентом є нафта).

Типи нафтошламу:

  • Відходи нафти і осад нафтопродуктів у вигляді пилових і найдрібніших частинок.
  • Різні парафінові вуглеводні, які утворилися в процесі переробки нафти.
  • Нафтомаслоподібні відходи після первинної переробки нафти і очищення ємностей.

Навіщо утилізувати нафтошлам?

  • Відходи нафти негативно впливають на навколишнє середовище. У грунтах, забруднених залишками палива і канцерогенними вуглеводнями, істотно збільшується кількість денитрофіцірованих, азотфіксуючих і сульфатредуцируючих мікроорганізмів, які викликають загибель рослин. Якщо відходи потраплять у водойму, то це призведе до масової загибелі риб.
  • Саме з цієї причини потрібно правильно переробляти і утилізувати нафтошлам. Знешкодження за всіма стандартами і правилами убезпечить екосистему від непоправного лиха. Якщо контролюючі органи виявлять необережне поводження з відходами нафти, то на підприємство буде накладено штраф.

Кому довірити утилізацію нафтошламу?

Уже багато років переробка і утилізація нафтошламу є одним з напрямків діяльності компанії «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми маємо на це відповідні дозволи. Знешкодження відходів здійснюється відповідно до всіх санітарних норм і правил. Щоб мати можливість швидко вивозити нафтошлам з території замовника, ми маємо власний автотранспорт.

Утилізація нафтошламу в нашій компанії здійснюється у відповідності з усіма нормами і законами. Ми пропонуємо замовникам бути присутнім при цьому процесі, щоб особисто переконатися в нашій чесності. По завершенню такої роботи готуються відповідні акти.

Пошукові запити

Замовити послуги

Вам необхідно провести професійну діагностику стану резервуара, його обстеження або зачистку? - Зверніться в компанію «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ». Ми виконаємо всі роботи якісно і вчасно.
Замовити Отримати консультацію

«Нове Життя» © 2024 • Дизайн WEB24Stat

Scroll Up