ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНА ЗАЧИСТКА РЕЗЕРВУАРІВ?
- З плином часу, в резервуарах для зберігання нафтопродуктів неминуче накопичується нафтошлам. Він являє собою складну фізико-хімічну суміш, що включає пісок і воду. Нафтошлам осідає на дні резервуара, збільшуючись в обсязі від місяця до місяця.
- Наявність в резервуарі нафтошламу веде до ряду негативних наслідків і, в результаті, до втрати прибутку власником АЗС. Щоб експлуатація АЗС була прибутковою та ефективною, необхідно проводити зачистку резервуарів для зберігання нафтопродукту з певною періодичністю.
Негативні наслідки експлуатації забрудненого резервуара
- Істотне погіршення якості палива, яке подається з забрудненого резервуара. Паливо змішується з донними осадами – нафтошлами, і подається в бак клієнту через ТРК. В результаті клієнти АЗС відзначають низьку якість бензину і переходять на інші АЗС – до конкурентів.
- Засмічення фільтраційної системи АЗС. Подача палива з забрудненого резервуара збільшує навантаження на фільтраційну систему настільки, що частота заміни фільтрів зростає в десятки разів. Це тягне за собою збільшення витрат на заміну фільтрів, перебої в роботі АЗС, додаткові трудовитрати персоналу.
- Збільшення «простою АЗС» після зливу бензовоза. Після зливу бензовоза, паливо змішується з донним осадом – нафтошламом і утворює каламутну гущу. Якщо йому не дати відстоятися і почати реалізацію палива відразу ж, брудний нафтопродукт знову-таки потрапить в бак клієнту і засмітить фільтраційну систему авто. Щоб нафтопродукт «відстоявся», потрібно не менше 1 години.
ЯКІ МЕТОДИ ЗАЧИСТКИ РЕЗЕРВУАРІВ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ
- Ручна чистка. Це примітивний метод, назва якого говорить сама за себе. У резервуар спускається працівник і витягує нефтешлам за допомогою лопати, відер, скребків та інших пристроїв. Якість такої чистки низька, а ступінь ризику для життя виконавця висока.
- Хіміко-механізований метод зачистки резервуарів – це ефективний, екологічний і безпечний метод, який використовується у всіх розвинених країнах, визнаний в Європі. Чистка здійснюється за допомогою хімічних миючих засобів і спеціального устаткування. Людський фактор при використанні цього методу виключається, а якість мийки дозволяє подальше проведення в резервуарі вогневих робіт.
Сервісна компанія «ІННОВАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НОВЕ ЖИТТЯ» використовує хіміко-механізований метод зачистки резервуарів від нафтошламу. Унікальне обладнання і технологічні рішення компанії дозволяють забезпечити Клієнтам економічно обґрунтовану, екологічну та якісну зачистку резервуарного парку.
Зачистка ємностей, Зачистка ємностей від нафтопродукту, Зачистка ємностей від нафтошламу, Зачистка паливних емностей, Зачистка паливних резервуарів, Зачистка паливних цистерн, Зачистка резервуарів, Зачистка резервуарів від нафтопродукту, Зачистка резервуарів від нафтошламу, Зачистка цистерн, Зачистка цистерн від нафтопродукту, Зачистка цистерн від нафтошламу, Мийка ємностей, Мийка ємностей від нафтопродукту, Мийка ємностей від нафтошламу, Мийка паливних ємностей, Мийка паливних резервуарів, Мийка паливних цистерн, Мийка резервуарів, Мийка резервуарів від нафтопродукту, мийка резервуарів від нафтошламу, Мийка цистерн, Мийка цистерн від нафтопродукту, Мийка цистерн від нафтошламу, МКО 1000, Очищення ємностей, Очищення ємностей від нафтопродукту, Очищення ємностей від нафтошламу, Очищення паливних ємностей, Очищення паливних резервуарів, Очищення паливних цистерн, Очищення резервуарів, Очищення резервуарів від нафтопродукту, Очищення резервуарів від нафтошламу, Очищення цистерн, Очищення цистерн від нафтопродукту, Очищення цистерн від нафтошламу, Хіміко-механізований спосіб очищення